Cruelty free štětec - small stipling F10

  • 1 z 3

Štětec s dvojitými vlákny pro perfektní finish, s jeho pomocí snadno nanesete krémový nebo tekutý make-up, korektor, krémovou tvářenku i pudr.

  • 550 Kč 110 Kč –20 %
  • Skladem
440 Kč
Kategorie: Kosmetické štětce a houbičky
 

POPIS:

Štětec je určený pro precizní nanášení krémových, tekutých a pudrových produktů, ideální k nanášení krémových a tekutých make-upů, korektorů, krémových tvářenek a pudrů. 

Při výrobě tohoto štětce nebylo ublíženo žádnému zvířátku. Štětce 100% PURE® jsou vyráběny z příjemných antibakteriálních syntetických vláken a jsou určeny jak veganům, tak i ostatním, kterým není lhostejný osud sobolů, norků, veverek, králíčků, lišek a dalších zvířat, jejichž srst je často pro výrobu štětců používána.

SLOŽENÍ INCI:

Recyklovaná antibakterální syntetická vlákna.

OBSAH BALENÍ:

1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Čisté je nejen jméno značky, ale také závazek jejích zakladatelů vyrábět ty nejčistší produkty a podporovat čistý a zdravější život. Jedinečná je dekorativní kosmetika této značky, barvená ovocem, zeleninou, čajem a dalšími rostlinnými pigmenty, které obsahují velké množství vitamínů a antioxidantů, zlepšujících zdraví pokožky. Převratný nápad využít barevných pigmentů z ovoce a zeleniny v dekorativní kosmetice dostala zakladatelka značky, když sbírala na své bio zahrádce ostružiny a ty jí krásně obarvily její prsty. Jde o jednu z nejvýznamnějších inovací v oblasti dekorativní kosmetiky vůbec. Všechny produkty jsou certifikované, veganské a netestované na zvířatech.