Cruelty free štětec - retractable lip L10

  • 1 z 3

Štětec ke snadné a přesné aplikaci produktů na rty.


  • Momentálně nedostupné
260 Kč
Kategorie: Kosmetické štětce a houbičky
Položka byla vyprodána...
 

POPIS:

S tímto měkkým a úzkým štětcem snadno a přesně nanesete Vaši oblíbenou rtěnku. Štětec má odnímatelné víčko, takže ho můžete vzít všude s sebou! Skvělý pro aplikaci našich Másel na rty, Tekutých rtěnek Lip Caramel, Anti-aging rtěnek s olejem z granátového jablka i Polomatných rtěnek s kakaovým máslem.

Při výrobě tohoto štětce nebylo ublíženo žádnému zvířátku. Štětce 100% PURE® jsou vyráběny z příjemných antibakteriálních syntetických vláken a jsou určeny jak veganům, tak i ostatním, kterým není lhostejný osud sobolů, norků, veverek, králíčků, lišek a dalších zvířat, jejichž srst je často pro výrobu štětců používána.

POUŽITÍ:

Jednoduše sundejte víčko a nasuňte ho na spodní stranu rukojeti - to vytlačí štětec, který použijte k aplikaci Vaší oblíbené rtěnky na Vaše rty. Poté odstraňte víčko ze dna a nasaďte ho na vrchní stranu štětce. Tím dojde k zasunutí a uzavření štětce. Jednoduché, rychlé, úžasné!

SLOŽENÍ INCI:

Recyklovaná antibakterální syntetická vlákna.

OBSAH BALENÍ:

1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Čisté je nejen jméno značky, ale také závazek jejích zakladatelů vyrábět ty nejčistší produkty a podporovat čistý a zdravější život. Jedinečná je dekorativní kosmetika této značky, barvená ovocem, zeleninou, čajem a dalšími rostlinnými pigmenty, které obsahují velké množství vitamínů a antioxidantů, zlepšujících zdraví pokožky. Převratný nápad využít barevných pigmentů z ovoce a zeleniny v dekorativní kosmetice dostala zakladatelka značky, když sbírala na své bio zahrádce ostružiny a ty jí krásně obarvily její prsty. Jde o jednu z nejvýznamnějších inovací v oblasti dekorativní kosmetiky vůbec. Všechny produkty jsou certifikované, veganské a netestované na zvířatech.