Cruelty free štětec - powder F50

  • 1 z 3

Extra jemný štětec pro dokonalé nanesení pudru.

  • 840 Kč 168 Kč –20 %
  • Momentálně nedostupné
672 Kč
Kategorie: Kosmetické štětce a houbičky
Položka byla vyprodána...
 

POPIS:

Tento načechraný štětec je perfektní k dokonalému pokrytí obličeje vašim oblíbeným pudrem.

Při výrobě tohoto štětce nebylo ublíženo žádnému zvířátku. Štětce 100% PURE® jsou vyráběny z příjemných antibakteriálních syntetických vláken a jsou určeny jak veganům, tak i ostatním, kterým není lhostejný osud sobolů, norků, veverek, králíčků, lišek a dalších zvířat, jejichž srst je často pro výrobu štětců používána.

POUŽITÍ:

Zakružte štětcem v kelímku pudru, v případě potřeby mírně oklepejte a jemně nanášejte na obličej k zafixování make-upu a korektoru.
TIP: Tento štětec je skvělý například pro aplikaci našeho Pleťového pudru Bamboo Blur.

SLOŽENÍ INCI:

Recyklovaná antibakterální syntetická vlákna.

OBSAH BALENÍ

1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Čisté je nejen jméno značky, ale také závazek jejích zakladatelů vyrábět ty nejčistší produkty a podporovat čistý a zdravější život. Jedinečná je dekorativní kosmetika této značky, barvená ovocem, zeleninou, čajem a dalšími rostlinnými pigmenty, které obsahují velké množství vitamínů a antioxidantů, zlepšujících zdraví pokožky. Převratný nápad využít barevných pigmentů z ovoce a zeleniny v dekorativní kosmetice dostala zakladatelka značky, když sbírala na své bio zahrádce ostružiny a ty jí krásně obarvily její prsty. Jde o jednu z nejvýznamnějších inovací v oblasti dekorativní kosmetiky vůbec. Všechny produkty jsou certifikované, veganské a netestované na zvířatech.