Cruelty free štětec - flat shader E30

  • 1 z 3

Štětec určený k perfektnímu a jednoduchému nanášení očních stínů.


  • Momentálně nedostupné
435 Kč
Kategorie: Kosmetické štětce a houbičky
Položka byla vyprodána...
 

POPIS:

Ploché, husté štětiny naberou dostatečné množství produktu a rovnoměrně jej nanesou na oční víčka. Doporučujeme k aplikaci našich Pudrových očních stínů a paletek.
TIP: Naši vizážisté také rádi používají tento štětec k aplikaci korektoru.

Při výrobě tohoto štětce nebylo ublíženo žádnému zvířátku. Štětce 100% PURE® jsou vyráběny z příjemných antibakteriálních syntetických vláken a jsou určeny jak veganům, tak i ostatním, kterým není lhostejný osud sobolů, norků, veverek, králíčků, lišek a dalších zvířat, jejichž srst je často pro výrobu štětců používána.

POUŽITÍ:

Jemně ťukněte štětcem do Vašeho oblíbeného pudrového nebo krémového očního stínu. U pudrových stínů jemně odklepejte případný přebytek od špičky štětce. Rovnoměrně aplikujte na oční víčko, můžete vrstvit dle potřeby. Pro dokonalé zakrytí pupínků či drobnějších nedokonalostí využijte hrot štětce, na větší oblasti jako kruhy pod očima nebo pigmentové skvrny nanášejte korektor celou plochou štětce.

SLOŽENÍ INCI:

Recyklovaná antibakterální syntetická vlákna.

OBSAH BALENÍ:

1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Čisté je nejen jméno značky, ale také závazek jejích zakladatelů vyrábět ty nejčistší produkty a podporovat čistý a zdravější život. Jedinečná je dekorativní kosmetika této značky, barvená ovocem, zeleninou, čajem a dalšími rostlinnými pigmenty, které obsahují velké množství vitamínů a antioxidantů, zlepšujících zdraví pokožky. Převratný nápad využít barevných pigmentů z ovoce a zeleniny v dekorativní kosmetice dostala zakladatelka značky, když sbírala na své bio zahrádce ostružiny a ty jí krásně obarvily její prsty. Jde o jednu z nejvýznamnějších inovací v oblasti dekorativní kosmetiky vůbec. Všechny produkty jsou certifikované, veganské a netestované na zvířatech.