Cruelty free štětec - dual ended eyebow

  • 1 z 3

Dvojitý štětec na obočí, pomocí kterého perfektně upravíte tvar svého obočí a zároveň podtrhnete jeho intenzitu nanesením vašeho oblíbeného odstínu.

  • 550 Kč 110 Kč –20 %
  • Skladem
440 Kč
Kategorie: Kosmetické štětce a houbičky
 

POPIS:

Zešikmená špička štětečku zajišťuje perfektní aplikaci produktu na obočí, kartáčkem obočí snadno pročešete a zkrotíte do požadovaného tvaru.

POUŽITÍ:

Nejprve obočí pročeště kartáčkem a upravte ho do vašeho přirozeného tvaru, následně štetečkem naneste váš oblíbený produkt na obočí pro zvýraznění jeho barvy v intenzitě, jakou si přejete.

SLOŽENÍ INCI:

Recyklované PBT plastové lahve.

OBSAH BALENÍ:

1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Čisté je nejen jméno značky, ale také závazek jejích zakladatelů vyrábět ty nejčistší produkty a podporovat čistý a zdravější život. Jedinečná je dekorativní kosmetika této značky, barvená ovocem, zeleninou, čajem a dalšími rostlinnými pigmenty, které obsahují velké množství vitamínů a antioxidantů, zlepšujících zdraví pokožky. Převratný nápad využít barevných pigmentů z ovoce a zeleniny v dekorativní kosmetice dostala zakladatelka značky, když sbírala na své bio zahrádce ostružiny a ty jí krásně obarvily její prsty. Jde o jednu z nejvýznamnějších inovací v oblasti dekorativní kosmetiky vůbec. Všechny produkty jsou certifikované, veganské a netestované na zvířatech.