Cruelty free štětec - angled contour F30

  • 1 z 3

Konturovací štětec je díky svému zaoblenému tvaru ideální k modelaci a konturování každého typu obličeje.


  • Skladem
550 Kč
Kategorie: Kosmetické štětce a houbičky
 

POPIS:

Tvar štětce umožňuje pohodlné konturování obličeje (především lícních kostí), vytvoříte za jeho pomoci velmi přirozené přechody a perfektní vzhled. Vhodný pro aplikaci našich bronzerů: Kakaem pigmentovaný bronzer Cocoa Gem, Kakaem pigmentovaný bronzer Cocoa Glow a Rozjasňujícího pudru.

Při výrobě tohoto štětce nebylo ublíženo žádnému zvířátku. Štětce 100% PURE® jsou vyráběny z příjemných antibakteriálních syntetických vláken a jsou určeny jak veganům, tak i ostatním, kterým není lhostejný osud sobolů, norků, veverek, králíčků, lišek a dalších zvířat, jejichž srst je často pro výrobu štětců používána.

POUŽITÍ:

Použijte k nanášení bronzujících a rozjasňujících pudrů, pomocí kterých můžete zvýraznit nebo naopak zjemnit kontury obličeje.

SLOŽENÍ INCI:

Recyklovaná antibakterální syntetická vlákna.

OBSAH BALENÍ:

1 ks

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Čisté je nejen jméno značky, ale také závazek jejích zakladatelů vyrábět ty nejčistší produkty a podporovat čistý a zdravější život. Jedinečná je dekorativní kosmetika této značky, barvená ovocem, zeleninou, čajem a dalšími rostlinnými pigmenty, které obsahují velké množství vitamínů a antioxidantů, zlepšujících zdraví pokožky. Převratný nápad využít barevných pigmentů z ovoce a zeleniny v dekorativní kosmetice dostala zakladatelka značky, když sbírala na své bio zahrádce ostružiny a ty jí krásně obarvily její prsty. Jde o jednu z nejvýznamnějších inovací v oblasti dekorativní kosmetiky vůbec. Všechny produkty jsou certifikované, veganské a netestované na zvířatech.