CRUELTY FREE ŠTĚTEC BLUSH F20

Štětec k nanášení tvářenky. Díky měkkým štětinám jednoduše nansete na tvář svoji pudrovou tvářenku, bronzer nebo rozjasňovač.

  • 550 Kč 110 Kč –20 %
  • Skladem
440 Kč
Kategorie: Kosmetické štětce a houbičky
 

Co je důležité, při výrobě tohoto štětce nebylo ublíženo žádnému zvířátku. Štětce 100% PURE® jsou vyráběny z jemných antibakteriálních syntetických vláken a jsou určeny všem, kterým není lhostejný osud sobolů, norků, veverek, králíků, lišek a dalších zvířat, neboť jejich srst je často používána pro výrobu kosmetických štětců.

 

Použití 

Malé množství tvářenky naneste na tvář Naberte štětcem malé množství tvářenky, přebytečné množství odklepněte. Tvářenku naneste Můžete použít i pro aplikaci bronzerů nebo rozjasňovačů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Čisté je nejen jméno značky, ale také závazek jejích zakladatelů vyrábět ty nejčistší produkty a podporovat čistý a zdravější život. Jedinečná je dekorativní kosmetika této značky, barvená ovocem, zeleninou, čajem a dalšími rostlinnými pigmenty, které obsahují velké množství vitamínů a antioxidantů, zlepšujících zdraví pokožky. Převratný nápad využít barevných pigmentů z ovoce a zeleniny v dekorativní kosmetice dostala zakladatelka značky, když sbírala na své bio zahrádce ostružiny a ty jí krásně obarvily její prsty. Jde o jednu z nejvýznamnějších inovací v oblasti dekorativní kosmetiky vůbec. Všechny produkty jsou certifikované, veganské a netestované na zvířatech.