• 1 z 2

Eau de Parfum 1 ml

 

Složení vůně:

neroli, pomerančový květ, tabákový květ, tuberóza, med, sušené ovoce, pryskyřice


  • Skladem
140 Kč
Kategorie: Dámské
 

Slowdive je teplá vůně, která zachycuje odpolední náladu, kdy je sladkost indického letního vzduchu téměř hmatatelná. Při útěku před letním sluncem vás obklopí opojná vůně letních květin a hučení včel.

Vůně se otevírá svěžími a květinovými tóny neroli a pomerančového květu, než je nahradí tabákový květ, med a včelí vosk. Srdce bohaté a hluboké, s náznaky sušeného ovoce a krémové tuberózy - je jemně ukotveno základnou teplých pryskyřic, které dodávají Slowdive jemný a exotický nádech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Hiram Green vytváří ručně vyráběné vůně výhradně z přírodních materiálů. Narodil se v Kanadě, kde vystudoval malbu a kresbu. Když se po studiích přestěhoval do Londýna, zjistil, že jako umělec se uživí velmi obtížně. V té době postupně pracoval v několika parfumeríích a  zjistil, že ho svět vůní přitahuje daleko více, než umění. Otevřel si v Londýně vlastní parfumerii Scent Systems, přičemž v této době se přesvědčil o tom, že většina parfémů, a to i těch nejkvalitnějších, se vyrábí pomocí syntetických materiálů. Chtěl svým zákazníkům nabídnout přirozenou alternativu, a proto se pustil sám do práce s vyvíjením přírodních parfémů. Po přemístění do Nizozemska strávil Hiram několik let výzkumem a experimentováním s přírodními vonnými materiály. Ve svém ateliéru v Goudě nyní vyvíjí a vyrábí své přírodní vůně v malých dávkách. V roce 2019 poprvé představil svoji značku i na mezinárodním veletrhu parfémů Esxence 2019, kde se zviditelnil celému světu, díky ocení Art and Olfaction 2019 award za nejkrásnější design své vůně Hyde. Hiram Green je prozatím spíše osamělý rytíř - hrdina, který táhne svět niche vůní k čisté přírodě