Hiram Green MOON BLOOM

Eau de Parfum 1 ml

 

Složení vůně:

tuberóza, jasmín, ylang-ylang, kokos, listová zeleń, tropické koření a pryskyřice

Skladem
Značka: Hiram Green
140 Kč
Moon Bloom 1.2 ml
Vzoreček

Vůně je inspirována tuberózou, květinou s jedinečnou jemnou a krémovou vůní, často označovanou jako paní noci. Nejen proto, že uvolňuje svou vůni během noci, ale také kvůli svým intenzivním afrodiziakálním vlastnostem. Moon Bloom je zkoumáním krátkého života tuberózy.

Svěží zelená vůně stonku a listů vás jen stěží připraví na narkoticky bohaté srdce plné sladkých a kořenitých bílých květů. Jak se vůně vyvíjí, zraje do husté, vlhké a téměř tropické základny krémového kokosu a teplých pryskyřic.

Moon Bloom byla debutem Hirama Greena a je stále jednou z jeho nejpopulárnějších vůní.

 

Více a jen samou chválu si o této vůni přečtete v recenzi blogu "Očicháno":

https://ocichano.cz/2019/05/21/hiram-green-moon-bloom/#more-639

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hiram Green vytváří ručně vyráběné vůně výhradně z přírodních materiálů. Narodil se v Kanadě, kde vystudoval malbu a kresbu. Když se po studiích přestěhoval do Londýna, zjistil, že jako umělec se uživí velmi obtížně. V té době postupně pracoval v několika parfumeríích a  zjistil, že ho svět vůní přitahuje daleko více, než umění. Otevřel si v Londýně vlastní parfumerii Scent Systems, přičemž v této době se přesvědčil o tom, že většina parfémů, a to i těch nejkvalitnějších, se vyrábí pomocí syntetických materiálů. Chtěl svým zákazníkům nabídnout přirozenou alternativu, a proto se pustil sám do práce s vyvíjením přírodních parfémů. Po přemístění do Nizozemska strávil Hiram několik let výzkumem a experimentováním s přírodními vonnými materiály. Ve svém ateliéru v Goudě nyní vyvíjí a vyrábí své přírodní vůně v malých dávkách. V roce 2019 poprvé představil svoji značku i na mezinárodním veletrhu parfémů Esxence 2019, kde se zviditelnil celému světu, díky ocení Art and Olfaction 2019 award za nejkrásnější design své vůně Hyde. Hiram Green je prozatím spíše osamělý rytíř - hrdina, který táhne svět niche vůní k čisté přírodě