Eau de Parfum 1 ml

 

Složení vůně 

bulharská růže, citrusy, orris, olibanum 

Skladem
Značka: Hiram Green
140 Kč

Představte si, že slunce vyčnívá nad zdánlivě nekonečnými poli růží v srdci Bulharska. Měkké, zlaté paprsky slunečního světla něžně povzbuzují jemné růžové okvětní lístky k uvolnění jejich nádherné vůně.

Nejnovější parfém Hirama Greena LUSTRE je jednoduchý a elegantní, prostě růže od začátku do konce. Je to průzračná svěží vůně, která dodá vašemu dni lesk. Život je jiskřivý.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hiram Green vytváří ručně vyráběné vůně výhradně z přírodních materiálů. Narodil se v Kanadě, kde vystudoval malbu a kresbu. Když se po studiích přestěhoval do Londýna, zjistil, že jako umělec se uživí velmi obtížně. V té době postupně pracoval v několika parfumeríích a  zjistil, že ho svět vůní přitahuje daleko více, než umění. Otevřel si v Londýně vlastní parfumerii Scent Systems, přičemž v této době se přesvědčil o tom, že většina parfémů, a to i těch nejkvalitnějších, se vyrábí pomocí syntetických materiálů. Chtěl svým zákazníkům nabídnout přirozenou alternativu, a proto se pustil sám do práce s vyvíjením přírodních parfémů. Po přemístění do Nizozemska strávil Hiram několik let výzkumem a experimentováním s přírodními vonnými materiály. Ve svém ateliéru v Goudě nyní vyvíjí a vyrábí své přírodní vůně v malých dávkách. V roce 2019 poprvé představil svoji značku i na mezinárodním veletrhu parfémů Esxence 2019, kde se zviditelnil celému světu, díky ocení Art and Olfaction 2019 award za nejkrásnější design své vůně Hyde. Hiram Green je prozatím spíše osamělý rytíř - hrdina, který táhne svět niche vůní k čisté přírodě