Hiram Green LUSTRE

Eau de Parfum 50 ml

 

Složení vůně 

bulharská růže, citrusy, orris, olibanum 

Skladem
Značka: Hiram Green
4 100 Kč

Představte si, že slunce vyčnívá nad zdánlivě nekonečnými poli růží v srdci Bulharska. Měkké, zlaté paprsky slunečního světla něžně povzbuzují jemné růžové okvětní lístky k uvolnění jejich nádherné vůně.

Nejnovější parfém Hirama Greena LUSTRE je jednoduchý a elegantní, prostě růže od začátku do konce. Je to průzračná svěží vůně, která dodá vašemu dni lesk. Život je jiskřivý.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IC Avatar autora | 9.6.2020
Naprosto nádherná, čistá a dokonalá vůně růží. Doporučuji všem kdo ocení 100% přírodní parfém! Určitě koupím znovu ????
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 11.6.2020
Milá Ilonko, děkujeme za krásnou recenzi. LUSTRE je také náš oblíbený parfém. :-) Příroda a čistota vůně, to jsou úžasné kvality.
5
E Avatar autora | 2.2.2020
Nádherná vůně růží, přesně jak slibuje popisek. Na začátku ucítíte růže s citrusy, později zůstává jen vůně růže, jako by jste použila velmi kvalitní růžovou vodu. Vůně je opravdu dokonalá.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 25.2.2020
Díky za vaši zpětnou vazbu. Mějte se krásně.

Hiram Green vytváří ručně vyráběné vůně výhradně z přírodních materiálů. Narodil se v Kanadě, kde vystudoval malbu a kresbu. Když se po studiích přestěhoval do Londýna, zjistil, že jako umělec se uživí velmi obtížně. V té době postupně pracoval v několika parfumeríích a  zjistil, že ho svět vůní přitahuje daleko více, než umění. Otevřel si v Londýně vlastní parfumerii Scent Systems, přičemž v této době se přesvědčil o tom, že většina parfémů, a to i těch nejkvalitnějších, se vyrábí pomocí syntetických materiálů. Chtěl svým zákazníkům nabídnout přirozenou alternativu, a proto se pustil sám do práce s vyvíjením přírodních parfémů. Po přemístění do Nizozemska strávil Hiram několik let výzkumem a experimentováním s přírodními vonnými materiály. Ve svém ateliéru v Goudě nyní vyvíjí a vyrábí své přírodní vůně v malých dávkách. V roce 2019 poprvé představil svoji značku i na mezinárodním veletrhu parfémů Esxence 2019, kde se zviditelnil celému světu, díky ocení Art and Olfaction 2019 award za nejkrásnější design své vůně Hyde. Hiram Green je prozatím spíše osamělý rytíř - hrdina, který táhne svět niche vůní k čisté přírodě