Eau de Parfum 50 ml

 

Složení vůně:

petitgrain, pomerančový květ, sladké pryskyřice


  • Skladem
4 100 Kč
Kategorie: Dámské
 

Vůně inspirovaná tak jednoduchými potěšeními, jako je procházka po nádherné zahradě po dešťové spršce. Představte si křišťálově čisté kapky jemně lpící na čerstvých zelených listech a voňavých okvětních lístcích. Dilettante je okouzlující a jiskřivá oslava léta.

Díky triptychu sladkých a opojných pomerančových květů, svěžího petitgrainu a esenciálních olejů z pomeranče je Dilettante zcela přírodní květinová parfémová voda, která je dlouho svěží a sladká.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Hiram Green vytváří ručně vyráběné vůně výhradně z přírodních materiálů. Narodil se v Kanadě, kde vystudoval malbu a kresbu. Když se po studiích přestěhoval do Londýna, zjistil, že jako umělec se uživí velmi obtížně. V té době postupně pracoval v několika parfumeríích a  zjistil, že ho svět vůní přitahuje daleko více, než umění. Otevřel si v Londýně vlastní parfumerii Scent Systems, přičemž v této době se přesvědčil o tom, že většina parfémů, a to i těch nejkvalitnějších, se vyrábí pomocí syntetických materiálů. Chtěl svým zákazníkům nabídnout přirozenou alternativu, a proto se pustil sám do práce s vyvíjením přírodních parfémů. Po přemístění do Nizozemska strávil Hiram několik let výzkumem a experimentováním s přírodními vonnými materiály. Ve svém ateliéru v Goudě nyní vyvíjí a vyrábí své přírodní vůně v malých dávkách. V roce 2019 poprvé představil svoji značku i na mezinárodním veletrhu parfémů Esxence 2019, kde se zviditelnil celému světu, díky ocení Art and Olfaction 2019 award za nejkrásnější design své vůně Hyde. Hiram Green je prozatím spíše osamělý rytíř - hrdina, který táhne svět niche vůní k čisté přírodě