Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

PRIMAVERA Zirbenwald Pokojový sprej

399 Kč 798 Kč / 100 ml
Skladem

PRIMAVERA Zirbenwald Pokojový sprej

Vydejte se s tímto aroma sprejem na procházku lesem, kdykoliv a kdekoliv si pročistěte hlavu a namoment odpočiňte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud milujete vůni lesa a nemůžete se vydat na procházku, s touto vůní si můžete dopřát krásné svěží chvíle, které vám les přiblíží na dosah.

 

Podrobný popis

 
Aroma sprej je na bázi éterického oleje ze švýcarské borovice. Díky ní vám vytvoří jedinečnou  lesní atmosféru v jakékoliv místnosti. Stačí zavřít oči a zhluboka dýchat. Vůně borovice nám dodá sílu, důvěru a má skvělé uklidňující účinky na náš spánek. Zároveň čistí vzduch a usnadňuje dýchaní, takže se neztratí ani při nachlazení. Je hodně dřevitá s citrusovými tóny.
 

Použití:


Podle potřeby nastříkejte do okolního vzduchu.

 

Ingredience:

 
Alkohol bio, Voda, borovicové jehličí bio u.a.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá značka aromaterapeutické bio kosmetiky dotažená do těch nejmenších detailů.

Esenciální oleje i produkty péče o pleť a tělo jsou připravovány z ingrediencí, které byly získány z vlastních projektů spravedlivého obchodu, od zemědělců pracujících na základě biodynamického zemědělství. 

Zakladatelka značky Ute Leube výstižně říká:

"Zavázali jsme se k nejvyšší kvalitě. Pro nás to znamená prvotřídní produkty vyrobené z přírodních, organických surovin a láskyplnou péči a odpovědnost za lidi i přírodu. Děláme vše, co je v našich silách, abychom uchovali životně důležitou životní sílu našich zpracovaných rostlin a přenesli ji do našich produktů. Vhodné pěstování surovin, správné skladování a pečlivé zpracování jsou jen několika příklady. Celý vývoj a výroba našich produktů pro aromaterapii a organickou a přírodní kosmetiku probíhá v naší společnosti."