Novinka pro zralou pleť - Regenerační vyrovnávací krém Balance od Dr. Hauschka

Regenerační vyrovnávací krém Balance je zážitek, který vás překvapí svojí jednoduchostí a účinností. Světlo odrážející pigmenty, vysokojakostní suroviny a vůně rozšiřující vaše obzory, to vše se v tomto denním krému vzájemně doplňuje tím nejlepším možným způsobem.

Balance byl nově uveden na trh v září 2018 jako další denní krém do Regenerační řady pleťové péče dr. Hauschka, která je určena pro zralou pleť. Výrobce už má v sortimentu Tónovací krém, proto byl další podobný výrobek překvapením. Balance se ale od klasického Tónovacího krému od Dr. Hauschka liší.

IMG_3082_1 

Po prvním použití krému budete překvapeni, jak přirozené a rozjasněně vaše pleť vypadá. Balance pleť nezakryje jako make-up, jednoduše se vstřebá. Díky jeho tónovaní pleť přirozeně září, ale neleskne se, ani neřpytí. Jak uvádí výrobce, je to díky obsahu speciálních jemných pigmentů, které odrážejí světlo zvláště sofistikovaným způsobem. Žluto-zlaté a zelené pigmenty dávají pleti záři, sjednocují její barvu pleti a vyrovnávají jemné zarudnutí, červené pigmenty zese hezky utlumí, například tmavší kruhy pod očima.

 

Je také zajímavé, že díky speciální pigmentaci, je krém použitelný na všechny odstíny zralé pleti. Přizpůsobí se lehce jakémukoliv odstínu pleti a vypadá velmi přirozeně.

 

Textura krému je velmi příjemná, lehká a jemná, podobná textuře Regeneračního denního krému. Tento krém bude ideální na léto, opálené pleti totiž ještě dodá lehce na barvě a sjednotí ji. Na zimu doporučuje výrobce, zejména pokud máte sušší pleť, přimíchat k Balance výživnější Regenerační denní krém. Jak potvrzují první zkušenosti odbornic i zákaznic, Balance se hodí jak pro suchou pleť, tak uspokojí i ženy s pletí smíšenou a mastnější. Jde prostě o velmi příjemnou, jednoduchou a multifunkční denní péči pro zralou pleť.

 IMG_3726_1

Balance, pyšnící se certifikátem Natrue, je bohatý na vzácné oleje, jako je jojobový, avokádový, mandlový, olivovým a malinový, obsahuje také bambucké máslo a velmi malé množství alkoholu. Kromě hydratačního glycerinu jsou v receptu zahrnuty extrakty léčivého červeného jetele (obsahuje isoflavony), brutnáku (udržuje vlhkost), aceroly (s vitamínem C) a přesličky (hodně kysličníku křemičitého, stimuluje metabolismus kůže). Díky tomuto přírodnímu koktejlu je zralá pleť  krásně vyživená a vyhlazená.

 

Zvláštní pozornost si u Balance zaslouží vůně. Ucítíte tóny kadidla, bylinky, koření a santalové dřevo. Vůně je velmi sofistikovaná až fascinující. Příjemné ale také je, že velmi brzy zmizí a není tedy nijak rušivá.

 

Regenerační vyrovnávací krém Balance si můžete koupit v našem obchodě Dotek slunce v Brně na Orlí 16 nebo vám ho rádi také zašleme přes náš e-shop. Balení o velikosti 40 ml stojí 1248,- Kč. A pokud jste z Brna a okolí, neváhejte si přijít do našeho obchodu pro vzoreček.